Sockerskrin och gräddkanna rokokostil

196506

GRÄDDKANNA och SOCKERSKRIN, rokokostil, silver, svenska importstämplar, förgylld insida, höjd ca 9-10 cm, vikt ca 376 g

Silver

Monter 28

Budhistorik (10 bud)
851363
851141
1 400
851362
1 400
851141
1 300
851032

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.