Leopold Fare färglitografi

196501

FARE, Leopold (1926-1996): Skogssmotiv, signerad Leopold Fare, numrerad 105/360, färglitografi, 43x54 cm

Fack 16

Leopold Fare färglitografi

Budhistorik (5 bud)
852665
500
852642
450
852664
852642
850645

Slutpris SEK:
500
52 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.