Leopold Fare färglitografi

196499

FARE, Leopold (1926-1996): Skogssmotiv, signerad Leopold Fare, numrerad 105/360, färglitografi, 44x54 cm

Fack 16

Leopold Fare färglitografi
Budhistorik (5 bud)
852663
500
852640
450
852660
852640
850644

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.