Gunnilla Mann färglitografi

196494

MANN, Gunilla (född 1947): "Societetsbron", Norrtälje, signerad Gunilla Mann, numrerad 34/290, färglitografi, bildyta 35,5x55 cm

Fack 16

Gunnilla Mann färglitografi
Budhistorik (11 bud)
852033
850
852887
852033
750
852884
700
852033
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.