Henri de Val litografi

196490

DE VAL, Henri (1900-tal): Nybrokajen, signerad och numrerad H. de Val, 198/395, litografi, 38x26 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 14

Henri de Val litografi
Budhistorik

2013-07-26 kl 22:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.