Olof Krumlinde oljemålning

196488

KRUMLINDE, Olof (1856-1945): Fiskare, signerad och daterad Olof Krumlinde 1884 olja på duk, uppklistrad på pannå, 40x62 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 1

Olof Krumlinde oljemålning

Budhistorik (11 bud)
852653
2 400
852487
850846
850609
1 400
850608
750

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.