John Arsenius olja

196485

ARSENIUS, John (1818-1903): Utfodring av hästar, signerad och daterad J. Arsenius 1898, olja på duk, 81,5x65,5 cm

Konst, Måleri

Rum 3

John Arsenius olja

Budhistorik (3 bud)

851710
849987
849357
750

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.