Anton Genberg olja

196484

GENBERG, Anton (1862-1939): Kustlandskap med eka, signerad och daterad A. Genberg - 97, olja på duk, 55x80 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Anton Genberg olja

Budhistorik (9 bud)
852069
5 800
853078
5 600
852069
5 400
853076
5 200
852069
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.