Piotr Potworowski blandteknik

196483

POTWOROWSKI, Piotr (1898-1962): Porträtt av Gunnar Sjögren, signerad och daterad Potoworowski 40, blandteknik, 46x38 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Piotr Potworowski blandteknik

Budhistorik (1 bud)

852725
2013-07-26 16:44:55

2013-07-26 kl 20:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.