Figurin keramik

196479

FIGURIN, keramik, 1800-tal, sannolikt Staffordshire, England, glaserad och bemålad, höjd ca 33 cm
PROVENIENS: Taxinge slott

Tillverkningsdefekter

Keramik/Porslin

Monter 23

Figurin keramik

Budhistorik (4 bud)

851190
450
850554
848941
847627

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.