Ljuslampetter 1 par

196478

LJUSLAMPETTER, 1 par, mässing, 1900-tal, behängd med prismor, rokokostil, höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Taxinge slott

Lösa delar medföljer,

Belysning

Visas på begäran

Ljuslampetter 1 par
Budhistorik (15 bud)
852715
2 600
852570
2 400
852531
852569
852531
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.