Ljusstakar

196472

LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, stam med dekor i form av urnor med hänklar, höjd 24 cm
PROVENIENS: Taxinge slott

En ljusstake med smärre skador och något sned

Belysning, Ljusstakar

Monter 29

Ljusstakar

Budhistorik (10 bud)
852283
850
852931
852283
650
852082
600
851888
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.