Spegel 1900-tal

196469

SPEGEL, 1900-tal, bemålat trä, förgylld och skuren kantlist, fasettslipat glas, 87x61 cm
PROVENIENS: Taxinge slott

Smärre slitage

Speglar

Rum 2

Spegel 1900-tal
Budhistorik (9 bud)
852722
750
852723
700
852722
650
852703
600
852703
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.