Vinglas

196468

VINGLAS, 6 st, 1900-tal, slipad och etsad dekor, höjd 14 cm
PROVENIENS: Taxinge slott

ett glas med smärre nagg

Glas

Monter 23

Vinglas

Budhistorik (1 bud)

850945
2013-07-23 20:52:36

2013-07-26 kl 20:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.