Champagnestrutar

196466

CHAMPAGNESTRUTAR, 11 st, 1900-tal, slipade ben och kupor, höjd 19 cm
PROVENIENS: Taxinge slott

Glas, Servisglas

Monter 23

Champagnestrutar

Budhistorik (6 bud)
852752
850946
850261
849924
600
849127

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.