Oidentifierad konstnär oljemålning

196465

OIDENTIFIERAD KONSNÄR (1900-tal): Stileben med fasan, olja på duk, signerad A.F Stolzenberg, 69x99 cm
PROVENIENS: Taxinge slott

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (13 bud)
852897
2 600
852304
2 400
851681
851805
851681
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.