Vägglampetter

196459

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, för 1 ljus vardera, mässing, punsad dekor, höjd 29 cm
PROVENIENS: Taxinge slott

Belysning

Rum 14

Vägglampetter

Budhistorik (9 bud)
852821
650
851742
600
852820
550
851742
500
851405
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.