Dobrochna Jurczak-Switka oljemålning

196454

JURCZAK-SWITKA, Dobrochna (Polen, samtida): "Martwa Natura", signerad D. Jurczak, olja på duk, 54x65 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Budhistorik (8 bud)
852987
600
852856
550
852691
500
852855
500
852691
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.