Serveringsvagn i teak

196453

SERVERINGSVAGN, teak, 1960-tal, Bra Bohag, AB Nybrofabriken, hopfällbar, höjd 66, 69x42 cm

Fläckar, bruksslitage, skador

Rum 4

Serveringsvagn i teak

Budhistorik (20 bud)
849323
851616
1 400
849323
1 300
851005
849323

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.