Bord 1 par i teak

196452

SIDOBORD, 1 par, 1960-tal, "Micado", Engström och Myrstrand, teak, höjd 50, 59x45 cm vardera

Slitage, fuktskador, brännskador

Rum 1

Bord 1 par i teak

Budhistorik (4 bud)

852726
550
852438
500
852438
851613

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.