Simon Johannes van Douw oljemålning

196450

VAN DOUW, Simon Johannes (Antwerpen omkring 1630-1680): Batalj vid en kyrka,
signerad S. Dou, olja på pannå, 52x44 cm

Ändringar/tillägg
Signed. Oil on panel.

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (13 bud)
852666
12 000
852593
11 500
852474
11 000
852473
10 000
851527
5 600

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.