Skåp 1700-tal

196447

SKÅP, 2-delat, 1700-tal, underdel med tre lådor, skrivklaff och inredning av små lådor, överdel med inredning av hyllplan samt lådor, furu, nyare beslag, höjd 200, 124x51 cm; 2 nycklar medföljer

Skador, renoverad, kompletterad

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att hämta i Utlämningen

Rum 14

Skåp 1700-tal

Budhistorik (52 bud)
852921
9 200
852919
9 000
852920
8 800
852919
8 400
852917
8 200

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.