Georges Braque färglitografi

196431

BRAQUE, Georges (1882-1963): L'oiseau jaune, signerad G. Braque, numrerad 284/300, färglitografi, 1959, 45x61 cm, Litteratur: Vallier, Maeght 1031

Kundcenter

Georges Braque färglitografi

Budhistorik (10 bud)
852969
17 000
852968
16 000
852967
15 000
852966
14 000
852965
13 000

Slutpris SEK:
17 000
1 712 EUR, 1 945 USD
Utropspris SEK:
22 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.