Busk Kina

196426

BURK med lock, porslin, Kina, sannolikt 1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av blommor, höjd 18,5 cm

Lagningar, skador

Orientaliskt

Monter 23

Busk Kina

Budhistorik (7 bud)
852786
550
852728
500
852785
500
852728
450
851833

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.