Anna Lisa Thomson vas

196423

VAS, keramik, Anna Lisa Thomson, Uppsala Ekeby, numrerad 2133 höjd 25 cm

Smärre nagg i mynningen

Keramik/Porslin

Monter 23

Anna Lisa Thomson vas

Budhistorik (5 bud)
852355
500
851538
450
851415
851301
850300

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.