Yrjö Edelman litografi

196419

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Utan titel, signerad och numrerad Y. Edelmann 118/150, färglitografi, bladstorlek 86x119 cm

Fack 15

Yrjö Edelman litografi

Budhistorik (6 bud)
852270
852266
950
852256
900
852255
850
847448
700

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.