Spindelur 2 st

196418

FICKUR, 2 st, silver, 17/1800-tal, Regulator, verk märk, Brockbank, London, spindelgång, emaljtavla, Mindre spindelur, emaljtavla, boett märk GM, diameter 40-56 mm

Lösa delar, Ej funktionstestade, slitage

Klockor/Ur

Kundcenter

Spindelur 2 st

Budhistorik (30 bud)
855156
9 600
855168
9 400
855156
8 400
855166
8 200
855156
6 400

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.