Glasservis Kosta

196417

GLASSERVIS, 64 delar, "Lalin", Kosta, 1900-talets första hälft, 14 champagnekupor, 12 vinglas, 13+8+8 starkvinsglas i tre olika storlekar, 9 selterglas, två nedslipade selterglas medföljer
PROVENIENS: Taxinge slott

Glas, Servisglas

Visas på begäran

Glasservis Kosta
Budhistorik (10 bud)
852798
3 200
848811
852739
848811
2 800
852738
2 600

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.