Dan Nygård diptyk oljemålningar

196414

NYGÅRD, Dan (född 1943): (2) Komposition, diptyk, olja på duk, ena målningen signerad Dan Nygård, 100x81 cm vardera

Ena målningen med hål i vänster nederkant

Konst, Måleri

Fack 18

Budhistorik (22 bud)
852117
4 800
852403
4 600
852117
4 400
852400
4 200
852117

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.