Einar Jolin akvarell

196412

JOLIN, Einar (1890-1976): Havsörnar, signerad och daterad Einar Jolin 1948, akvarell, 60x48 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Einar Jolin akvarell

Budhistorik (16 bud)
852377
7 200
848418
7 000
848418
6 600
848559
6 400
848418
6 200

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.