Bo Åke Adamsson litografi

196410

ADAMSSON, Bo Åke (född 1941): Dans, signerad och numrerad 113/190, litografi, 32x23 cm

Rum 9

Bo Åke Adamsson litografi
Budhistorik (2 bud)

851855
851711

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.