Bok med kaligrafier

196408

BOK, med kalligrafier och akvareller, Kina 1900-tal

Fläckar

Orientaliskt, Konst

Monter 23

Bok med kaligrafier

Budhistorik (27 bud)
852812
3 200
852815
852812
2 800
852814
2 600
852812
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.