Pierre Zoetterman glissée

196404

ZOETTERMAN, Pierre (född 1945): "Tulpan," 1968, signerad P Zoetterman och numrerad 2/10, glissée, textured fine art paper med arkivbeständigt pigmentbläck, 42,5x39 cm

Konst, Fotografi

Fack 18

Pierre Zoetterman glissée
Budhistorik (1 bud)

846735
2013-07-18 10:58:24

2013-07-25 kl 16:15
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.