Pierre Zoetterman glissée

196403

ZOETTERMAN, Pierre (född 1945): "Vila," 1968, signerad P Zoetterman och numrerad 1/10, glissée, textured fine art paper med arkivbeständigt pigmentbläck, 52x34 cm

Konst, Fotografi

Fack 18

Pierre Zoetterman glissée
Budhistorik (19 bud)
852241
4 200
851339
852235
3 800
851339
3 600
852229
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.