Lage Lindell serigrafi

196402

LINDELL, Lage (1920-1980): Kompositioner, signerad och numrerad Lage Lindell 77/100, serigrafi, 24x24 cm

Lage Lindell serigrafi

Budhistorik (14 bud)
852111
950
852112
900
852111
850
852109
852104
750

Slutpris SEK:
950
97 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.