E Klieber oljemålning

196398

KLIEBER, Eduard (Österrike, 1803-1879): Lärd man, signerad E.Klieber 848 (1848), olja på duk, 77x66 cm

Dukskador, lagningar

Konst, Måleri

Rum 3

E Klieber oljemålning

Budhistorik (5 bud)
851813
851806
847107
847106
1 900
846563

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.