Spegellampett 1800-tal

196397

SPEGELLAMPETT, för ett ljus, nyrokoko, 1800-talets slut, 37x34; renoverad

Speglar, Diverse

Monter 7

Spegellampett 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
851686
1 900
850935
1 800
849554
1 700
850859
1 700
849554
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.