Thorwald Alef oljemålningar

196396

ALEF, Thorwald (1896-1974): 2 st, "Utsikt från Björkliden" resp fjällandskap, signerade Thorwald Alef, olja på pannå, 26x65 resp 28x64 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Thorwald Alef oljemålningar

Budhistorik (1 bud)

851854
2013-07-25 09:23:19

2013-07-25 kl 22:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.