Albert Contreras olja

196395

CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): No 210, signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på pannå, 16x16 cm

Konst, Måleri

Monter 17

Albert Contreras olja

Budhistorik (3 bud)

850863
847345
700
846677

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.