NG Stenqvist olja

196394

STENQVIST, Nils G (1934-2005): Komposition, signerad Nils G Stenqvist, 2004, olja på pannå, 76x62 cm

Torrspricka

Konst, Måleri

Rum 14

NG Stenqvist olja

Budhistorik (15 bud)
851992
1 700
851877
1 600
851516
851871
851516

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.