Oidentifierad konstnär 1800-tal

196393

ODIENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, "SS Duchess of Athole 1856", olja på duk, 51x61 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Budhistorik (22 bud)
852347
1 700
852138
1 600
852345
1 600
852138
848907
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.