Oidentifierad konstnär oljemålning

196392

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): flicka vid fönster, osignerad, olja på plåt, 20x17,5 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Fack 17

Budhistorik (5 bud)
852324
500
852321
450
852317
852143
846633

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.