André Lanskoy färglitografi

196391

LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, 62/100, färglitografi, 68x44 cm

Rum 9

André Lanskoy färglitografi
Budhistorik (10 bud)
852016
852015
750
852012
700
851152
650
851071
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.