André Lanskoy färglitografi

196390

LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, 62/100, färglitografi, 68x44 cm

Rum 9

André Lanskoy färglitografi

Budhistorik (1 bud)

846964
2013-07-18 17:39:05

2013-07-25 kl 21:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.