Ludwig Müller Cornelius oljemålning

196389

MÜLLER-CORNELIUS, Ludwig (1864-1943): Skördemotiv, signerad L. Müller Cornelius, olja på pannå, 15x21 cm

Smärre märken

Konst, Måleri

Fack 17

Budhistorik (4 bud)

850913
850344
849352
750
846623

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.