André Lanskoy färglitografi

196387

LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, 62/100, färglitografi, 68x44 cm

Rum 9

André Lanskoy färglitografi
Budhistorik

2013-07-25 kl 21:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.