Tuschteckningar sekelskifte

196386

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): 2 st, "Olaf Poulsen i Henrik og Pernille" resp "Emil Poulsen i Erasmus Montanus," signerade och daterade a tergo Gunnil Bergström 1908, tuschteckningar, 29x19 cm vardera

Fläckar

Konst, Måleri

Fack 17

Tuschteckningar sekelskifte

Budhistorik (1 bud)

851604
2013-07-24 20:47:04

2013-07-25 kl 21:33
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.