Sven Lidberg färglitografier

196384

LIDBERG, Sven (1944-2009): 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 10x8 - 26x14 cm, oramade

Rum 9

Sven Lidberg färglitografier

Budhistorik (6 bud)
852199
500
852193
450
852198
450
852193
852023

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.