Soffa sengustaviansk

196376

SOFFA, sengustaviansk 1800-tal, bemålad, längd 237, djup 63 cm
Proveniens: Ericsbergs Slott

slitage, blekt och fläckig klädsel, färgbortfall

Rum 5

Soffa sengustaviansk

Budhistorik (44 bud)
854027
12 000
854017
11 500
854023
11 500
854017
11 000
854016
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.