Soffbord

196375

SOFFBORD, 19/2000-tal, svartmålat, hyllplan under skivan, skiva med upphöjd kant, höjd 47, 119x80 cm

Bruksslitage

Rum 13

Soffbord

Budhistorik (19 bud)
851916
849360
851915
849360
851914
950

Slutpris SEK:
124 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.